KONST / Litografier / Serigrafi 11915131
nr 1191 5131
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Hus. Signerad, numrerad 151/250, bladets mått: 34x48 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:43:07
17/6 20:02:29
100 kr
18/6 12:11:27
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan
Lis Husberg (f. 1920)